GLASS & CERAMICS / Ceramics / Meat dish 8157566
nr 815 7566
MEAT DISH
China, 18th century, length: 40, nagg.
Kina, 1700-tal, längd: 40
Condition: nagg
1500
SEK 1400
Monday Mars 25 2013
at 20:51:28
1.100 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
MEAT DISH
Condition: nagg
nr 815 7566
MEAT DISH
Kina, 1700-tal, längd: 40
Condition: nagg
| Estimate: | 1500 |
| Sold: | SEK 1400 |
Monday Mars 25 2013 |