GLASS & CERAMICS / Ceramics / Meat dish 8157566

nr 815 7566

MEAT DISH

China, 18th century, length: 40, nagg.

Kina, 1700-tal, längd: 40

Condition: nagg

1500

SEK 1400

Monday Mars 25 2013
at 20:51:28